top of page

WITAJCIE W CICHYM DOMKU

wojciechowsky.com -15-31052020.jpg

Cześć!

Nazywamy się Tyberiusz i Emilia, razem prowadzimy Cichy Domek, który powstał z potrzeby podzielenia się tym, co dla nas najważniejsze - głębokim, dobrym wypoczynkiem, z dala od tłumów, kojarzonych tak często z polskim morzem. 

Chcemy zaoferować Ci pokoje, apartamenty i domki które stworzyliśmy tak, by odpowiadały naszym gustom. To nie tylko kolejne kwatery, czekające na turystów, to przedłużenie naszego domu, do którego chcemy Cię zaprosić. 

Na terenie obiektu znajdziesz wszelkie udogodnienia, które pomogą Ci się zrelaksować i zapomnieć o zgiełku codziennego dnia. Odpocznij na przestronnym, prywatnym patio, skorzystaj z naszego basenu, pozwól dzieciom bawić się na placu zabaw podczas gdy Ty zagłębiasz się w lekturze. Chcemy, byś podczas swojego pobytu nie musiał się niczym przejmować. 

Jeśli odpowiada Ci taka wizja urlopu sprawdź nasze kwatery i  wybierz swoją już dziś. To Twój czas na odpoczynek!

OPNIE NASZYCH GOŚCI

Cichy Domek jest idealnym miejscem na wypoczynek w oddali od zgiełku wielkiego miasta. W odróżnieniu od zatłoczonych uliczek Karwii tutaj znajdziemy ciszę i spokój w bardzo komfortowych warunkach. Warto zapytać właścicieli o najlepsze miejsca w okolicy: plaże, jedzenie, sklepy, atrakcje. Nie zawiedziemy się. My wiemy, że jeśli kiedykolwiek wrócimy nad Bałtyk to tylko do Cichego Domku. Polecamy

DOMINIK

74dd864a-d57e-4933-8266-c2715e1d501c.jpeg
bottom of page